Kim jesteśmy

CAMEO

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji nowoczesnych jachtów i łodzi motorowych. Sami zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i przetestowaliśmy każdą z produkowanych przez nas jednostek.

Niemalże wszystkie półprodukty do naszych łodzi są wykonywane na miejscu – bądź dostarczane przez firmę Sea Life, czyli naszego augustowskiego partnera. Sami produkujemy elementy stolarskie, tapicerowane, metalowe oraz wykonane ze szkła akrylowego. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością i terminowością każdego etapu produkcji.

Jesteśmy otwarci na nowości technologiczne i podążamy za duchem czasu, regularnie wdrażając nowe rozwiązania - aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić którąś z licznych imprez branżowych, na których prezentowane są nasze łodzie.

Projekt łodzi

Każdy projekt zaczyna się od śmiałej idei. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobywaliśmy we współpracy z klientami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy łodzie motorowe.

Współpracujemy również z profesjonalną modelarnią łodzi - co pozwala nam szybko reagować na nowe trendy w branży.

Niepowtarzalność

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i prowadzi do powstania niepowtarzalnej łodzi. Zlecenia przyjmujemy do realizacji z największym zaangażowaniem, a nasze doświadczenie umożliwia nam podejmowanie nowych wyzwań i spełnianie wszelkich oczekiwań naszych klientów.

Ręczna produkcja

Łodzie które produkujemy są w 100% wykonane metodą laminowania ręcznego, co gwarantuje odpowiednią grubość każdej warstwy żelkotu. Nasze laminaty są dzięki temu wyjątkowo trwałe i solidne.

Terminowość

To jedna z największych zalet naszej stoczni. Zamówienia na łodzie realizujemy sprawnie oraz w terminie.

Transport

Produkowane przez nas łodzie są odpowiednio foliowane i przygotowywane do transportu - również morskiego. Dostarczamy łodzie do wszystkich zakątków świata.

Serwis i naprawy łodzi

Aby móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów świadczymy również pełen zakres usług serwisowych i renowacyjnych.

Chcesz pracować z nami?

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zobacz stronę naszego partnera!

Nasi dealerzy działają w całej Polsce oraz Europie - znajdź dealera w swojej okolicy!