Kim jesteśmy

CAMEO

Posiadamy głębokie umiejętności i doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych technologicznie jachtów i łodzi motorowych. Każdy projekt jest przez nas osobiście kreowany, wykonany i dokładnie testowany, aby zapewnić niezrównaną jakość każdej wyprodukowanej jednostki.

Zdecydowana większość komponentów używanych w naszych łodziach powstaje bezpośrednio w naszym zakładzie lub jest dostarczana przez naszego lokalnego partnera, firmę Sea Life z Augustowa. Zajmujemy się produkcją elementów drewnianych, tapicerskich, metalowych i zrobionych z akrylu, co pozwala nam utrzymać pełną kontrolę nad jakością wykonania i terminami dostaw na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Zawsze jesteśmy otwarci na innowacje i w duchu nowoczesności wciąż wprowadzamy świeże rozwiązania technologiczne. Nasze najnowsze modele są regularnie prezentowane na różnych wydarzeniach branżowych, gdzie możesz się osobiście przekonać o naszym zaangażowaniu w rozwój i doskonalenie naszych łodzi.

Projekt łodzi

Każdy projekt zaczyna się od śmiałej idei. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobywaliśmy we współpracy z klientami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy łodzie motorowe.

Współpracujemy również z profesjonalną modelarnią łodzi - co pozwala nam szybko reagować na nowe trendy w branży.

Niepowtarzalność

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i prowadzi do powstania niepowtarzalnej łodzi. Zlecenia przyjmujemy do realizacji z największym zaangażowaniem, a nasze doświadczenie umożliwia nam podejmowanie nowych wyzwań i spełnianie wszelkich oczekiwań naszych klientów.

Ręczna produkcja

Łodzie które produkujemy są w 100% wykonane metodą laminowania ręcznego, co gwarantuje odpowiednią grubość każdej warstwy żelkotu. Nasze laminaty są dzięki temu wyjątkowo trwałe i solidne.

Terminowość

To jedna z największych zalet naszej stoczni. Zamówienia na łodzie realizujemy sprawnie oraz w terminie.

Transport

Produkowane przez nas łodzie są odpowiednio foliowane i przygotowywane do transportu - również morskiego. Dostarczamy łodzie do wszystkich zakątków świata.

Serwis i naprawy łodzi

Aby móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów świadczymy również pełen zakres usług serwisowych i renowacyjnych.

Chcesz pracować z nami?

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zobacz stronę naszego partnera!

Nasi dealerzy działają w całej Polsce oraz Europie - znajdź dealera w swojej okolicy!