Kim jesteśmy

CAMEO

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych łodzi motorowych. Każda z nich powstaje w naszej firmie począwszy od wykonania projektu aż po końcowy etap jakim są testy przeprowadzane na wodzie.

Niemalże wszystkie półprodukty do naszych łodzi są wykonywane przez nas – bądź dostarczane przez firmę Sea Life, czyli naszego Augustowskiego partnera. Sami produkujemy elementy stolarskie, tapicerowane, metalowe oraz wykonane z plexi. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością i terminowością każdego etapu produkcji.

Pozostajemy otwarci na nowości technologiczne i podążamy za duchem czasu, regularnie wdrażając nowe technologie - co można zobaczyć odwiedzając liczne międzynarodowe targi łodzi motorowych, na których są wystawiane nasze łodzie.

Projekt łodzi

Każdy projekt zaczyna się od śmiałej idei. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy we współpracy z klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy łodzie motorowe.
Mamy również dostęp do profesjonalnej modelarni łodzi dla potrzeb rozwijającego się przemysłu stoczniowego.

Niepowtarzalność wyrobów

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i prowadzi do niepowtarzalnego wyrobu - opartego o oczekiwania klienta. Zlecenia przyjmujemy do realizacji z największym zaangażowaniem, a nasze doświadczenie pozwala nam podejmować się nowych wyzwań i z dumą spełniać oczekiwania naszych klientów.

Ręczna produkcja

Nasze łodzie są w 100% wykonane metodą laminowania ręcznego, co zapewnia najwyższą jakość oraz trwałość laminatu. Ręcznie nakładany żelkot gwarantuje odpowiedniej grubość każdej warstwy - od 0,6 do 0,8 mm. Ręczna metoda wykonania wszystkich elementów pozwala na osiągnięcie dokładności i jakości niespotykanej w procesie seryjnej produkcji, jaka najczęściej występuje u producentów łodzi.

Terminowość

To jedna z największych zalet naszej stoczni. Precyzyjny plan produkcji pozwala nam na dopilnowanie i terminowe realizacje powierzonych nam zamówień.

Transport

Posiadamy własną bazę spedycyjną, która daje nam możliwości dostarczenia waszych łodzi motorowych w każdy zakątek świata.

Serwis i naprawy łodzi

Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów świadczymy pełen zakres usług szkutniczych i renowacyjnych.

Produkujemy łodzie

Atlantic Marine

No posts were found for provided query parameters.

Chcesz pracować z nami ?

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zobacz strone naszego partnera!

Dealerzy

Nasi dealerzy działają w całej Polsce oraz Europie - znajdź dealera w swojej okolicy!